Loading...
line

O nas

Firma Light Sound Vision - Mateusz Poliwoda łączy w sobie pasję do techniki i sztuki, kształtuje tajemniczy świat dźwięków, światła i obrazu.
Ich realizacja to wyjątkowe przeżycie, do którego zapraszamy widzów koncertów i wydarzeń, które realizujemy.
Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, jednocześnie łącząc wiele jego aspektów.
Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pozwala nam wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie.

Dla naszego zespołu realizacja wydarzenia to nie praca – to pasja, a kreowanie przestrzeni Sztuki to nasze życie.

 

 

Co robimy i czym się zajmujemy?

OŚWIETLAMY — tworzymy pomysł na dekoracje światłem dla Twojego wydarzenia, dostarczamy sprzęt i montujemy go w miejscu wydarzenia. Dbamy przy tym o estetykę w każdym szczególe. Następnie przystępujemy do programowania oświetlenia, korzystając ze swojego doświadczenia. Jednocześnie uwzględniamy wymagania, sugestie oraz życzenia artystów i organizatorów. Jeśli jest to wymagane, odbywamy również próbę techniczną w celu sprawdzenia i dopracowania każdego detalu.

Przechodzimy do najważniejszej części, czyli realizacji — oprawa oświetleniowa imprez wymaga najwyższej uwagi, gdyż nie da się jej powtórzyć.
Po zakończonym wydarzeniu, kiedy wszyscy goście opuszczą już dane miejsce, przystępujemy do demontażu przywiezionego sprzętu.

 

 

NAGŁAŚNIAMY  – perfekcyjne nagłośnienie imprez wymaga uwzględnienia wielu szczegółów, dlatego zbieramy szczegółowe wymagania techniczne, jakich oczekuje występujący artysta. Uwzględniamy przy tym warunki akustyczne danego obiektu. Przywozimy wymagany sprzęt w docelowe miejsce, montujemy go, dbając o estetyczny wygląd i bezpieczeństwo osób w jego zasięgu. Następnie przechodzimy do strojenia systemu nagłośnieniowego – to ten etap naszej pracy, kiedy „szumimy”, i to głośno.

Po tym etapie możemy przystąpić do próby z artystą, podczas której ustawiamy wszystkie mikrofony. Jednocześnie odzwierciedlamy brzmienie każdego instrumentu czy głosu za pomocą konsolety dźwiękowej. Tutaj również – indywidualne dla każdego muzyka czy artysty – tworzymy miks dźwięku do jego odsłuchu. W trakcie samego występu czuwamy nad brzmieniem całości miksu, regulujemy poziomy dźwiękowe danych instrumentów, wokali czy efektów
w różnych utworach lub częściach wydarzenia. Po zakończonym wydarzeniu, kiedy wszyscy goście opuszczą już dane miejsce, przystępujemy do demontażu przywiezionego sprzętu.

 

WYŚWIETLAMY – uzyskujemy od organizatora gotowy kontent, który odpowiednio przygotowujemy do wyświetlania. Możemy również sami przygotować
z dostarczonych nam materiałów graficznych i video różnego rodzaju prezentacje multimedialne, animacje czy klipy filmowe z dźwiękiem lub bez oraz wzbogacić o ciekawe efekty już stworzone projekty.
Przywozimy potrzebny sprzęt w dane miejsce i zaczynamy jego montaż, dbając jednocześnie o estetyczny wygląd całości. Przy wykorzystaniu miksera wizji uzyskujemy możliwość podziału powierzchni, na której wyświetlamy obraz.

Z pomocą odpowiednio rozmieszczonych kamer możemy dokonywać zbliżeń i wyświetlać prezentacje multimedialne dla gości w dalszej odległości lub w innym miejscu. Całość operacji wymaga ściśle określonego, ustalonego wcześniej przebiegu. Przy dużych realizacjach niezbędny jest też nadzór reżysera wizji.
Po zakończonym wydarzeniu, kiedy wszyscy goście opuszczą już jego miejsce, przystępujemy do demontażu przywiezionego sprzętu.

OBSŁUGUJEMY – takie wydarzenia jak: akcje promocyjne, bale, bankiety, biesiady, dni otwarte, eventy, festiwale, gale, imprezy firmowe, imprezy tematyczne, imprezy urodzinowe, jarmarki, koncerty klubowe, koncerty plenerowe, konferencje, otwarcia nowych obiektów, premiery nowych produktów, spektakle teatralne, strefy rozrywki, studniówki, szkolenia, targi, turnieje tańca, wesela, widowiska teatralne, wszelkiego rodzaju pokazy, występy kabaretowe, zawody sportowe…


Zapraszamy do kontaktu z nami, odwiedzenia galerii naszych realizacji oraz do zakładki oferta po więcej szczegółów.

12133 widzów
na obsługiwanych
wydarzeniach
824 szt.
zamontowanych
opraw świetlnych
215 szt.
użytych kanałów
dzwiękowych
100 km
użytego
okablowania

Partnerzy

Przedstawiamy Państwu naszych wyjątkowych partnerów biznesowych, z którymi mamy ogromną przyjemność współpracować.

To firmy, za którymi stoją niezwykli ludzie, pełni pasji i zaangażowania w to, co robią i czym się zajmują.

Wspólnie z nimi przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę współpracy,

po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami lub z naszymi partnerami.

line